Fil:BSicon ekABZq2.svg
Storleken för denna PNG-förhandsvisning av denna SVG-fil: 500 × 500 pixlar. Andra upplösningar: 240 × 240 pixlar | 480 × 480 pixlar | 768 × 768 pixlar | 1 024 × 1 024 pixlar | 2 048 × 2 048 pixlar.
Originalfil (SVG-fil, standardstorlek: 500 × 500 pixlar, filstorlek: 298 byte)
Filhistorik
Klicka på ett datum/klockslag för att se filen som den såg ut då.
Datum/Tid | Miniatyrbild | Dimensioner | Användare | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nuvarande | 2 maj 2019 kl. 18.58 | 500 × 500 (298 byte) | Jc86035 | Uploaded file | |
31 mars 2017 kl. 17.29 | 500 × 500 (298 byte) | Jc86035 | geometry | ||
8 december 2009 kl. 11.12 | 500 × 500 (405 byte) | Vunz | {{Information |Description={{en|1=rail icon}} |Source={{own}} |Author=Wiebevl |Date=2009-12-08 |Permission= |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions/junction+crossing |
Filanvändning
Inga sidor använder den här filen.
Global filanvändning
Följande andra wikier använder denna fil:
- Användande på be.wikipedia.org
- Användande på de.wikipedia.org
- Användande på el.wikipedia.org
- Användande på en.wikipedia.org
- Hankyu Kyoto Main Line
- Talk:Alamein line
- Outer Circle railway line
- Talk:Outer Circle railway line
- Hounslow railway station
- Hounslow Loop Line
- Three Bridges–Tunbridge Wells line
- Solway Junction Railway
- Template:Solway Junction Railway
- Annan Shawhill railway station
- Template:Three Bridges to Tunbridge Wells Central Line
- Template:Hounslow Loop Line
- Wayzata Subdivision
- Template:Wayzata Subdivision
- User:Redrose64/BSicongrp1
- User:Swiveler/STR
- Bowness railway station
- Whitrigg railway station
- Bromfield railway station (Cumbria)
- Castle Eden Railway
- Template:Castle Eden Railway RDT
- Template:Thirsk and Malton Railway
- Thirsk and Malton line
- Udine–Trieste railway
- Template:Udine–Trieste railway RDT
- User:ThylacineHunter/Lines/Metro closed
- User:ThylacineHunter/Lines/Outer Circle railway line
- Template:Outer Circle railway line
- Användande på fr.wikipedia.org
- Ligne de Vaivre à Gray
- Ligne d'Amiens à Laon
- Ligne de La Plaine à Ermont - Eaubonne
- Ligne de Capdenac à Rodez
- Ligne de Chartres à Orléans
- Ligne d'Aubigny-au-Bac à Somain
- Ligne d'Hirson à Amagne - Lucquy
- Ligne de Fère-Champenoise à Vitry-le-François
- Ligne de Beaumont-Loriat à Saint-Flour
- Schéma de la ligne de Saint-Denis à Dieppe
- Schéma de la ligne de Soissons à Givet
- Schéma de la ligne de Tours à Saint-Nazaire
Visa mer globalt användande av denna fil.